Nagrody dla każdego

Nagrody za splyw

Spływ Łyną to już piąty sezon programu. Program, emitowany na antenie TVP2, stał się jednym z najpopularniejszych reality show w Polsce. Każdy odcinek "Spływu Łyną" przedstawia inną drużynę zawodników i ich przygody podczas zawodów. Tym razem program koncentruje się na wyzwaniach związanych ze spływem pontonowym, a nie jak w poprzednich sezonach na wyzwaniach survivalowych. Trzy drużyny będą rywalizować ze sobą, aby wygrać szansę na kolejny tydzień pobytu w tym pięknym miejscu oraz dodatkowe nagrody oferowane przez sponsorów.

Nagrody dla najlepszych spływaczy

Czy wiesz, że najlepsi pływacy otrzymają nagrody? Jeśli jesteś jedną z pierwszych 10 osób, które ukończą przygodę otrzymasz nagrodę. Pamiętaj, że przygodę można ukończyć tylko wtedy, gdy cała Twoja drużyna przekroczy linię mety.

Jakie nagrody czekają na uczestników spływu?

Na uczestników spływu Łyną czeka wiele nagród. Można wygrać sprzęt outdoorowy, m.in. lornetkę, scyzoryk, bidon, kompas, zestaw noży, apteczkę i plecak. Można też wygrać spływ rzeką Łyną dla dwóch osób. Dodatkowo, jeśli 5 lub więcej osób z jednej drużyny ukończy spływ, będą one miały szansę wygrać jeden z trzech spływów Łyną dla 10 osób! Wszystkie zasady, regulamin i szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie internetowej.